top of page

KnowITSM Webinar SerisiYaklaşan web seminerlerimize kaydolun veya talep üzerine web seminerlerini görüntüleyin.


Hizmet Yönetimi ve Konuşma Yapay Zekası için KnowITSM-Efecte Chat

WEBİNAR


28 ŞUBAT 2023 | 11:00 CET


Efecte Chat for Service Management (ECSM) ve diğer Konuşma Otomasyonumuzun (AI Chatbot ve Voicebots) çeşitli işletmelere ve kurumlara getirdiği değerleri gerçek hayattan örneklere dayalı olarak öğrenmek için web seminerine katılın.
 

Tüm BT ve Kurumsal hizmetleriniz için tek platform

WEBİNAR


18 NİSAN 2023 | 11:00 CEST


Bu webinar'da KnowITSM-Efecte Servis Yönetim Platformuna ve yeni özelliklerine bir göz atacağız. Etkileşimlerine, bilgilerine, ara bağlantılarına ekiplerinize nasıl kolay erişim sağlayacağınızı ve konuşmalı yapay zeka, sanal asistan, Gantt görünümü vb. yardımıyla genel kurumsal çıktıyı nasıl iyileştireceğinizi öğreneceksiniz.

 

Self Servis Modernizasyonu

WEBİNAR


16 MAYIS 2023 | 11:00 CEST


KnowITSM-Efecte Self-Service zaman içinde çok gelişti. Bugün itibariyle, en son dünya standartlarına uygun ve BT ve iş hizmetlerinden kimliklerin yönetişimine ve erişim taleplerine kadar değişen kullanım durumlarına uygun bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Bu webinar'da Efecte Self-Service'in gelişen sektör trendlerine nasıl uyum sağladığına ve pratikte nasıl kullanıldığına bir göz atacağız.

 

Kendi Şartlarınızda Bulut Hizmet Yönetimi

WEBİNAR


30 MAYIS 2023 | 11:00 CEST


Veri yerleşimi ve veri güvenliği birçok şirket için son derece önemli konulardır. Günümüzde, müşteri deneyimi ve ürün geliştirme gibi faktörlerin bundan etkilenmesiyle sadece GDPR uyumlu olmanın ötesine geçiyor. Bu web seminerinde, verilerinizin kimde olduğunu, verilerinizin nerede bulunduğunu tartışacağız ve "Verilerinizin kontrolünün sizde olması neden önemli?" sorusunu yanıtlayacağız.Comments


bottom of page