top of page
knowitsm-hakkımızda.png

Kimiz ve Neleri Sunuyoruz

Şirketimizin gelişimi ile gurur duyuyoruz,  iş tecrübesi ve bilgi birikimimizi KnowITSM Platformunda Efecte işbirliğiyle birleştirdik.

Kimiz

KnowITSM Platformu ile kuruluşlar, şirketteki herhangi bir hizmeti yönetebilir ve otomatikleştirebilir. Bunlar, klasik BT hizmeti iş akışlarını ve insan kaynakları (İK), tesis yönetimi, sözleşme yönetimi ve çok daha fazlasını içerir. Müşteriler, programlama bilgisi olmadan yazılımı bireysel ihtiyaçlara göre esnek bir şekilde uyarlayabilir. Çözümü KnowITSM bulutunda yoksa kendi özel bulutlarında mı çalıştıracaklarına da kendileri karar verebilirler. Bu şekilde KnowITSM, tüm müşterilerin katı Avrupa veri koruma standartlarından faydalanmasını ve uyumluluk yönergelerine uyabilmesini sağlar. KnowITSM, en son ITIL 4 yönergelerini destekleyerek müşterilere sektörde tanınan en iyi uygulamalara kullanıma hazır erişim sağlar.

 

Bilişim sektörünün lider firmaları arasında yer alan BT Bilgi Teknolojileri 2004 yılında sektöre hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana pazardaki öncü konumunu sürdüren ve dünyadaki yenilikleri takip eden BT Bilgi Teknolojileri, gelişmelere bağlı olarak yıllar içerisinde yapısını pazarın gerekliliklerine göre şekillendirmiştir.

 

Gelişimini başarıyla sürdüren BT Bilgi Teknolojileri, çözüm ortağı olarak hayata geçirdiği projelerini güçlü ilişkiler içinde bulunduğu, CA-Broadcom, Ivanti, GTB Technologies, Quest, New Relic, Veracode, Turkcell-Global Bilgi ve Efecte işbirliğiyle gerçekleştirerek hizmet kalitesini üst seviyede tutmaktadır. 

 

Çözüm ortaklarının yüksek kapasiteli teknolojilerini de kullanarak müşteri memnuniyetine dayalı uzun soluklu işbirlikleri oluşturup, kurumsal müşterilerine sunduğu entegre projelerle sektörün nabzını tutmaya devam etmektedir. Bilişim sektöründe varlığını sürdürdüğü dönem içerisinde projelerini bankacılık, finans, sigorta, enerji ve iletişim sektörlerinde başarıyla hayata geçirmektedir. 

 

Hizmet götürdüğü kurumsal müşterilerine yazılım çözümlerinin yanı sıra kurulum sonrası teknik destek hizmetleri de vererek anahtar teslimi projelerin altına imza atmaktadır. BT Bilgi Teknolojileri 'nin kuruluşunu takip eden yıllar içerisinde, ürün ve hizmet yelpazesi genişlemesi sonucu sektörel çözümler konusunda uzmanlaşma yoluna gitmiştir.  Özellikle Hizmet Yönetimi çözümleri konusunda bir çok uzun soluluklu projeyi başarıya ulaştırmıştır.

Neleri Sunuyoruz:

Genç, dinamik ve sürekli öğrenen bir organizasyon olan BT Bilgi Teknolojileri, çağdaş normları ve dünya standartlarını müşterilerine sunmak adına ürün geliştirme ve ar-ge faaliyetlerine ayrı önem vermektedir.

 

Türk Mühendisler ile birlikte geliştirilen KnowITSM bulut hizmet yönetimi platformuyla Türkiye’deki şirketlerin dijitalleşmesinde ve rekabet güçlerinin artmasında önemli rol oynuyor. Özellikle iş akışı ve süreç ve performans yönetimi, BT ve Kurumsal hizmet yönetimi, bakım yönetimi, varlık ve bilgi teknolojileri hizmet yönetimi alanlarında sunduğu çözümler ile sektöründe lider firmaların ilk tercihi olmaya hedeflemektedir.

 

Satış öncesi ve satış sonrası tüm aşamalarda “Profesyonel Servis” prensibiyle yola çıkan KnowITSM ekibi, her türlü yenilik ve gelişmeyi “Anında” iş ortaklarına sunmayı ilke edinmiştir.

 

BT Bilgi Teknolojileri mevcut gücünü bilgi birikimi ve insan kaynağına yaptığı yatırımlardan alarak rekabet gücünü korumaktadır, IT Pazarı'nda müşterilerine katma değer katarak, öncülüğünü sürdürmek hedefi ile KnowITSM Bulut Hizmet Yönetimi Platform çalışmalarını yürütmektedir.

KnowITSM Platformu hakkında sorularınız mı var?

İletişim formunu doldurun, satış ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.

bottom of page