top of page
knowitsm entegrasyon banner.png

KnowITSM
Entegrasyon Hizmetleri

En iyilerle entegre olun!

KnowITSM Entegrasyon Hizmeti Nedir?

KnowITSM Entegrasyon Hizmeti, müşterilerimiz için bir Hizmet Olarak Entegrasyon (IaaS) teklifidir. Hemen hemen her uygulama, satıcı sistemi veya teknoloji ile KnowITSM arasında entegrasyon sağlayarak işletmenizin sorunsuz çalışmasını sağlar.

Diğer uygulamalara, hizmetlere ve daha fazlasına bağlayarak yatırımınızı en üst düzeye çıkarın. Sistemler arasında hızlı, iki yönlü, gerçek zamanlı veri aktarımına ihtiyacınız olduğunda, KnowITSM Entegrasyon Hizmetleri en iyi seçenektir. KnowITSM Entegrasyon Hizmeti, hizmet entegrasyon verilerini ve süreç akışlarını görselleştirmek ve izlemek için uygun maliyetli ve duyarlı bir yöntem sunar.

Adım 1:  Tasarım

İhtiyaçlarınızı karşılayan bir entegrasyon tasarlamak ve bunları İş Süreçleri Modeleme (BPM-Business Process Model) standart tabanlı Tümleşik Geliştirme Ortamı (IDE-Integrated Development Environment) kullanarak görsel olarak belgelemek için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Adım 2:  Derleyin ve dağıtın

Konektörleri yapılandırmak için düşük-kodlu bir yaklaşım ile, farklı entegrasyon sürümlerini yönetmek için yerleşik sürüm kontrolleri kullanır ve hazır olduğunda entegrasyonu seçtiğiniz ortama dağıtırız.

Adım 3:  İzleyin

Hizmetler, süreçler ve öğeler birbirine daha da bağlı hale geldikçe sorunlar hızla giderek daha karmaşık hale geliyor. KnowITSM'in Görsel Çözümleyicisi, bu bağlantılar hakkında eksiksiz bilgi edinmek için mükemmel bir araçtır. Hangi hizmetlerin, kişilerin veya öğelerin bağlı olduğunu anında görün; başka ne görmeniz gerektiğini seçerek bir sorunu genişletin veya daha derine inin.

Bizi farklı kılan nedir?

​Veritabanları, dosya sunucuları, web hizmetleri, mesaj kuyrukları ve daha fazlası dahil olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz sistemleri entegre edin.

Siz ve iş ortağınızın sistemleri arasında gerçek zamanlı bir köprü oluşturun ve hizmet yönetimini kolaylaştıran güncel bilgilere ulaşın.

​Çevikliği artırmak ve tekrar eden işleri azaltmak için sistemlerinizi ve verilerinizi tek bir sistem içinde kolayca senkronize edin.

Müşterilerinize hizmet verin ve doğrudan sosyal medya kanallarından bilet oluşturun ve hizmet yönetimi aracınızdan yanıtları dışa aktarın.

Hangi sistemlerle entegre olduk?

Platformumuzun ve çözümlerimizin çok yönlülüğüyle gurur duyuyoruz, bu nedenle entegrasyonlarımızın da aynı derecede çok yönlü olması gerekiyor. KnowITSM Entegrasyon Hizmeti, KnowITSM platformuyla ortak veya tamamlayıcı sistemlerin çalışması için ideal ortağınızdır. Hemen hemen her sistemle entegrasyona izin veren bir protokol ve format karışımı kullanarak entegrasyonlarınızı tasarladık, oluşturduk, uyguladık ve sürekli olarak izledik. Entegre ettiğimiz bazı sistemlere bir göz atın. Konnektörlerimizin tam listesini aşağıdaki bağlantıdan görebilirsiniz.

bottom of page