top of page
knowitsm-ozellikler.png

KnowITSM Platform Özellikleri

Herhangi bir hizmeti yönetmek, herhangi bir süreci otomatikleştirmek ve kullanıcılarınızı memnun etmek için tam ihtiyaç duyduğunuz araçlara sahibiz.

Her Hizmet için Mükemmel Platform

Hizmetlerinizi farklı çözümlerle yönetebilirsiniz, peki bizi farklı kılan nedir? Hizmet yönetimi alanında 20 yılı aşkın deneyime ve müşterilerimizle mükemmel bir geçmişe sahip olmanın yanı sıra, eklediğimiz harika şeylerden bazıları olabilir.

 

knowitsm-platform-yenilikleri_edited.png
KnowITSM Platformu, entegrasyonlar, karmaşık konfigürasyonlar veya ödünler gerekmeden diğer çözümlerde bulunmayan birçok benzersiz özellik sunar.

KnowITSM Kanban Panosu - Çevik Hizmet Yönetimi için yeni standart

KnowITSM'in Kanban Panosu, herhangi bir sürece, takıma veya operasyona yeni bir şeffaflık düzeyi ekler. BT'den kurumsal hizmetlere ve hatta CMDB'ye kadar her şeyin yeni bir açıdan görüntülenmesine izin verin.

 

Tam entegre Kanban Panosu görünümümüz, herhangi bir kullanıcının hizmet yönetimi aracındaki herhangi bir bilgiyi kullanarak bir Kanban panosu görünümü oluşturmasına olanak tanır.

knowitsm-agile-kanban_edited.png
 • Ekibinize gerçekten çok yönlü bir çözüm verin ve neler yapabileceklerini izleyin. Yalnızca olaylar ve görevler değil, herhangi bir sürecin veya görevin çevik olmasına izin verin.
   

 • Görünürlüğü artırarak ekip çalışmasını artırın. Her üyenin tamamlanması gereken, devam eden veya yakın zamanda tamamlanmış görevleri görsel olarak görmesine izin verin. Kendi kendine organizasyon yoluyla ekibinizdeki deneyimleri iyileştirin.
   

 • Üyelerin yöneticilere, iş akışlarına veya atamalar için diğer araçlara bağımlı olmak yerine görevlerini seçmelerine izin verin.

KANBAN
Görsel İş Akışı

Görsel İş Akışı Otomasyonu ile işinizi hızlandırın

Ekibiniz her gün istekler, sorular ve olaylarla bombalanıyor. Tüm süreçler olmasa da daha fazla zaman alan görevlerin bazılarını hafifletmeye yardımcı olun.

 

Görsel İş Akışı Otomasyonumuz, dahil edilen düğümler ve sürükle ve bırak tasarımı aracılığıyla iş akışları oluşturmayı, izlemeyi ve geliştirmeyi kolaylaştırır.

 • Yalnızca benzersiz veya zor görevlere odaklanmalarını sağlayarak ekibinizin tüm potansiyelinden yararlanın.
   

 • İstekleri ve olayları için otomatik güncellemeler göndererek onları döngüde tutarak son kullanıcı deneyimlerini iyileştirin.
   

 • Olaylara, sorulara ve isteklere herhangi bir ozelliğe dayalı gelişmiş filtreleme ekleyerek ekibinizin görevlerini daha iyi yönetin.

knowitsm-otomasyon-workflow_edited.jpg

Görsel Analizci ile yeni içgörüler edinin

Hizmetler, süreçler ve öğeler birbirine daha da bağlı hale geldikçe sorunlar hızla giderek daha karmaşık hale geliyor. KnowITSM'in Görsel Analicisi, bu bağlantılar hakkında eksiksiz bir fikir edinmek için mükemmel bir araçtır. Hangi hizmetlerin, kişilerin veya öğelerin bağlı olduğunu anında görün; Başka ne görmeniz gerektiğini seçerek bir sorunu genişletin veya daha derine inin.

 • Bir kesintinin veya olayın etkisini hızla teşhis edin. Etkilenen öğeyle bağlantılı tüm öğeleri, hizmetleri ve kişileri gözden geçirin.
   

 • Potansiyel sorunları veya darboğazları belirlemek ve kritik hale gelmeden önce çözmek için hizmet dağıtım zincirlerini gözden geçirme süreçlerini basitleştirin.
   

 • Kaynak bulmayı kolaylaştırmak için bir departman içindeki kişileri, hizmetleri ve öğeleri gösteren gelişmiş organizasyon şemaları oluşturun ve inceleyin.

knowitsm-görsel-analiz.png

Sanal Koç

AI tarafından desteklenen Sanal Koç, destek temsilcilerinizin daha verimli çalışmasına ve rutin sorunları daha hızlı çözmesine yardımcı olur. Sanal Koç'un avantajlarını daha iyi anlamak için daha fazlasını görüntüleyin.

knowitsm-sanal-koç_edited.jpg
Sanal Koç
Görsel Analizci
bottom of page