top of page
knowitsm platformu genel bakış_edited.jpg

KnowITSM Hizmet
Yönetim Platformu

Hizmetlerinizi, süreçlerinizi ve üretkenliğinizi yeni bir düzeye taşıyın!

Kurumsal hizmetler bir departman vakumunda çalışamaz.

Basit iş süreçlerinin birden fazla departman içerdiğini anlıyoruz . Bu nedenle, ekiplerinizin işbirliğini, veri paylaşımını geliştirmesine ve nihayetinde kuruluşunuz genelindeki deneyimleri iyileştirmesine yardımcı olacak bir platform tasarladık.

KnowITSM'i diğer birçok hizmet yönetimi sağlayıcısından farklı kılan nedir?

Kurumsal çapta genişleme

Daha fazla iş alanını dahil ederek teknoloji portföyünün karmaşıklığını azaltın

Veri esnekliği

Standart şablonlar ve değerlerle sınırlı kalmayın, ihtiyaçlarınıza uygun bir veri modeli oluşturun

Modern hizmet yönetimi

Sisteminizin bakımını kolayca yapın, maliyetleri azaltın ve sistem ve veri güvenliğinizi sağlayın

Son kullanıcı hizmetlerini basitleştirin

BT Hizmetlerine yönelik çok kanallı yaklaşımımız sayesinde çalışan deneyiminizi iyileştirin. Kullanıcılar, bilgi bankası makalelerini kullanarak kendi sorunlarını çözmeye çalışabilir, self servis tekliflerini kullanarak soru sorabilir veya entegre bir sohbet ile hizmet masanıza doğrudan bir hat açabilir. Tam self servis hizmeti kullanmaya hazır değilseniz, KnowITSM, ITSM aramalar ve e-postalar yoluyla etkileşimleri yönetmede de mükemmeldir.

Organizasyonel çıktıyı güçlendirin

Herhangi bir bilginin bağlanmasına izin veren düz veritabanı stilimiz sayesinde ekiplerinize etkileşimlerine, bilgilerine ve ara bağlantılarına kolay erişim sağlayın. Çalışanlar, rol tabanlı panoları, Kanban panolarını ve görsel veri haritamız veya Görsel Çözümleyici dahil diğer görünümleri kullanarak bu bilgileri keşfedebilir. Dahil edilen sürükle ve bırak iş akışı motorumuzu kullanarak tekrarlayan görevleri azaltarak veya ortadan kaldırarak süreçleri ve çalışan deneyimlerini iyileştirin.

Mevcut araçlarınızı entegre edin

Efecte ve diğer sistemler arasında hızlı, iki yönlü, gerçek zamanlı veri aktarımı ile yatırımınızı en üst düzeye çıkarın. KnowITSM Entegrasyon Hizmeti ile sunucular, yazılımlar, tasarım ve izleme dahil olmak üzere dağıtımlarla ilgileniyoruz. 

Güvenliği sağlayın ve tekrarlayan girişleri azaltın

Active Directory gibi harici ana veri yönetim sistemlerinde yönetilen kullanıcıların tanımlanmasını ve kimlik doğrulamasını etkinleştirin. Etkin ITSM için Single Sign-On (Tek Oturum Açma), SAML2 ve OAuth dahil olmak üzere bir dizi birleşik kimlik doğrulama sistemi kullanılarak tam otomatiktir. Kullanıcılar ayrıca KnowITSM platformunda yerel olarak yönetilebilir ve Single Sign-On'un aynı avantajlarından yararlanabilir.

Kaygısız bulut dağıtımları

KnowITSM Standard Bulut , verilerinizi güvenli ve uyumlu tutmak için Türkiye'deki ISO 27001 veri merkezlerini kullanır. Daha zorlu durumlar için, seçtiğiniz herhangi bir veri merkezinde kurulabilen KnowITSM Özel Bulut'u  sunuyoruz  . Bulut dağıtım seçiminiz ne olursa olsun, otomatik yükseltmeler ve yedeklemeler sunduğumuzu bilerek içiniz rahat olsun.

Neden bizi seçmelisiniz?

Kanban panoları ve kendi kendine organizasyonu teşvik eden araçlarla Agile ITSM'yi benimseyin. Statik bir görev atama yaklaşımının ötesine geçin ve uzmanlarınızın parlamasına izin verin. Ölçekli Çevik Çerçeve-SAFe ilkelerini kullanarak diğer iş alanlarını genişletin ve dahil edin, kuruluşunuzun asla geri çekilmemesini sağlayın.

  • Gerçek Bulut teknolojisine dayalı Türk hizmet yönetimi platformu.

  • Coğrafi olarak yakın ve en iyi müşteri hizmetini, performansı ve güvenli veri politikalarını sağlayın.

  • Dahil edilen ve esnek lisanslama modellerinin tümü ile ITSM, ESM ve IAM'yi kapsayan kapsamlı bir çözüm sunan bir platform. Standartlaştırılmış, kullanıma hazır ve sertifikalı ITSM süreçleri sayesinde, yeni hizmetlerin uygulanması ve piyasaya sürülmesi hızlı ve zahmetsizdir.

  • KnowITSM platformunun kullanımı kolaydır, çok çeşitli entegrasyonlar sunar ve tüm şirkette süreçlerin çevik bir şekilde oluşturulmasına ve otomatikleştirilmesine olanak tanır. Modern araç, self servis portalı olan merkezi bir servis masası sunar, tüm cihazlarda kullanılabilir ve güçlü ve özelleştirilebilir raporlama yetenekleri sunar. ITSM ve ESM için onaylı temeller, kod gerektirmeyen bir teknoloji ve kolay güncellemeler ile müşteriler, hızlı uygulama ve pazara girişin keyfini çıkarır.

bottom of page