top of page
ESM-banner.png

KnowITSM Kurumsal
Hizmet Yönetimi

Dijital çağ için iş hizmetlerinizi basitleştirin ve merkezileştirin.

İş süreçlerinizi dijitalleştirmek için sağlam temel

Bir organizasyonun departmanları aracılığıyla kullanılan bilgi, süreç ve sistemlerin miktarı, ölçek ve karmaşıklık bakımından hızla genişlemektedir. Bu hizmetleri çevreleyen tüm veri ve süreçleri yönetmek için merkezi ve entegre bir sisteme duyulan ihtiyaç hızla kritik hale geliyor.

Tüm ilgili ESM süreçleri için temel KnowITSM Platformu:  Açık bir veri modeli ile KnowITSM, BT süreçleri ve bazı iş süreçleri için hazır çözümler sunar. Tasarım gereği olay işleme sistemi, Kodsuz İş Akışı Motoru ve süreç görselleştirme uygulaması, kullanıcının herhangi bir süreç akışını uygulamasını sağlar.

knowitsm ik hizmet yönetimi_edited.jpg

İK Hizmet Yönetimi

Manuel çalışmanın, operasyonların şeffaflığının ve gelişmiş analitiklerin azaltılması, İK profesyonellerinin kendilerini işletmeler için gerçeklere dayalı, stratejik ortaklar olarak konumlandırmaları için bir fırsat sağlar.
 

Tüm son kullanıcı hizmetleri için basit bir merkez, çalışanların deneyimini geliştirir ve memnuniyetlerini artırır.

Sözleşme Yönetimi

Kurumsal Sözleşme Yönetimi çözümü daha hızlıdır, daha iyi tanımlanmış erişimlere izin verir, sözleşme yenilemelerinden önceki son dakika paniklerini ortadan kaldırır ve belgeleri kimin görüntülediğinin daha iyi denetlenmesini sağlar.

knowitsm sözleşme yönetimi_edited.jpg

Yönetebileceğiniz Diğer İş Süreçleri:

Varlık Yönetimi

Kurumsal varlık yönetimi (EAM) yazılımı, cihazlarınızı, kayıtlarınızı ve iş emirlerinizi tek bir sistemde yönetmek için gereklidir.

Proje Yönetimi

Tüm projelerinizi tek bir platformda merkezileştirin ve saat raporlamasını, proje bilgilerini, görevleri, kaynakları, becerileri ve daha fazlasını yönetin.

Finansal Operasyonlar Yönetimi

E-postalara, manuel faaliyetlere olan bağımlılığınızı azaltarak operasyonlarınızı iyileştirin ve finansal hizmetlerinizi tek bir sistemde merkezileştirin.

Kriz Yönetimi

Bir kriz sırasında sorumlu olun ve operasyonları gözden geçirin ve sorumlulukları koordine edin. Herhangi bir iş biriminin ekiplerinin, hizmetlerinin ve görevlerinin operasyonel durumuna anında genel bakış alın.

KnowITSM Platformu hakkında sorularınız mı var?

İletişim formunu doldurun, satış ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.

İş hizmetlerini dijitalleştirerek şirketinizde dijital dönüşümü nasıl sürdüreceğinize ilişkin kılavuzu okuyun.

Neden ticari hizmetleri otomatikleştirmelisiniz?

BT'nin Ötesinde
Hizmet Yönetimi

Otomasyonun üretkenliği ve kullanıcı deneyimini nasıl geliştirdiğine ilişkin üç adımı keşfedin.

bottom of page