top of page

KnowITSM BT Varlık Yönetimi

KnowITSM BT Varlık Yönetimi çözümü, kapsamlı, etkili, modern bir çözümdür.

knowitsm_itam_self-service.png

Özetle KnowITSM ITAM-BT Varlık Yönetimi

BT Varlık Yönetimi yazılımı, maliyetlere, mülkiyete ve bunlarla bağlantılı sözleşmelere odaklanarak BT varlıklarını ve yapılandırmalarını yönetmek ve desteklemek için kullanılır. CMDB, BT varlıklarına operasyonel ve destek perspektifinden genel bir bakış sunan bir veritabanıdır.   

KnowITSM Konfigürasyon Yönetimi Veritabanı böyle idare çabalarını azaltan cihaz modellerinde olduğu gibi akıllı kavramları dahil olmak üzere farklı ama birbiriyle yapılandırma öğeleri, büyük bir kümesi içerir. Modern bir çözüm sağlamak için KnowITSM ITAM, SaaS bileşenleri gibi ITIL 4'e göre oluşturulmuş bileşenleri içerir.

CMDB'de Varlıklarınızı ve İlişkilerini Bilin

Yapılandırma öğelerinin, süreçlerin, kişilerin ve diğer kurumsal varlıkların bütünsel bir görünümünü elde edin.

Yazılım Varlık Yönetimi ile
Yazılım Lisanslarının
Maliyetlerini Azaltın

Yazılım yatırımlarını rasyonelleştiren, aşırı satın almayı önleyen, lisans uyumluluğu sorunlarını en aza indiren ve yazılımın yeniden kullanımını sağlayan Yazılım Varlık Yönetimini (SAM) etkinleştirin.

Değişiklik Yönetimi ile
Operasyonel Riski Azaltın

ITIL 4 uygulamalarını kullanan bir çözüm seçerek BT ​​operasyonlarınızın sürekliliğini sağlamak.

KnowITSM ITAM, KnowITSM Platformunda çalışıyor

Çok Dilli Self Servis Portalı

Sezgisel, web tabanlı arayüz, herhangi bir BT varlığı için kendi kendine yardım, hizmet talepleri ve olay raporlamasını kolaylaştırır. Kullanıcılar, CMDB'de kendileri için hangi BT varlıklarının kaydedildiğini doğrudan self servis portalından görebilirler.

Servis Yönetim Aracı

Operasyonlarınızı iyileştirmek için merkezi ve erişilebilir bir cihaz, sistem, yazılım ve hizmet kaydı oluşturun. Dahil edilen Kanban panolarını, panolarını ve diğer grafik görünümlerini kullanın veya kritik bilgileri anında görmek için kendinizinkini oluşturun.

ITAM çözümümüz hakkında bilgi edinin !

Ücretsiz bir bilgi sayfası indirin.

bottom of page